Język:

grazka: List do Miłości Mojego Życia

List do Miłości Mojego Życia

Mar 18 2015 o 17:38
Teraz już wiem, że reszte życia spędzę wsamotności... Wiem, że już nigdy nikogo tak nie pokocham. W ogle nie pokocham, bo już nie potrafię. Potrafię kochać tylko raz, ale za to bardzo mocno ina całe życie. Wiem jak banalnie brzmią te słowa, ale to prawda. Przekonałam się otym nie jeden raz. Zawsze jednak miałam nadzieję, że nowa miłość doinnej osoby jakoś przyjdzie zczasem, ajak już przyjdzie, to przestanę Cię kochać. Po ponad trzech latach walki ze sobą, ztym uczuciem, zTobą wiem, że inaczej już nie będzie. Zawsze będziesz wmoim sercu najważniejsza ijedyna. Nikt mi Ciebie nie zastąpi. Tylko zTobą mogłabym być szczęśliwa, jeśli Ty byś mnie pokochała. Ale wiem, że kochasz kogoś innego inie mogę mieć doCiebie żalu, że tak się stało. Przecież serce nie sługa - wiem to doskonale.
Nie wiem tylko co dalej. Po co żyć wpustce ibeznadziei? W samotności ismutku? Bez Ciebie wszystko straciło sens...

Wiesz, jakiś czas temu prbowałam "zapomnieć" omoim uczuciu doCiebie. Los postawił namojej drodze kogoś. Była to jedyna osoba, ktrej zwierzyłam się zmojego wielkiego życiowego nieszczęścia. Nasza znajomość była dosyć krtka - Ona mnie okłamała wpewnej istotnej dla mnie sprawie. Nie umiałam ponownie Jej zaufać izerwałam tą znajomość.
Pźniej dostałam kolejną szansę. Osoba, ktrą znałam już dosyć długo, wyznała mi miłość. Sporo czasu minęło zanim wto uwierzyłam. Ale Ona czekała. Razem spędziłyśmy dwa tygodnie wakacji nad morzem. Było cudownie. Cudownie było czuć bliskość osoby, ktra czule szeptała te piękne słowa: "kocham Cię". Zrozumiałam wtedy czego tak bardzo mi brakowało przez ten cały samotnie spędzany czas. Myślałam, że się zakochałam. Tak. To była miłość. Ale nie doNiej. To była miłość doCiebie! Przytulając Ją wyobrażałam sobie, że tule Ciebie. Całując Ją widziałam Twoją twarz. Bałam się, że przez sen zacznę mwić Twoje imię...

Pewnie się zastanawiasz po co Ci otym wszystkim piszę? No tak, to mało ciekawe. Ale świadczy otym, że kocham tylko Ciebie. I już zawsze tak będzie. Gdziekolwiek będziesz, zkimkolwiek będziesz, cokolwiek będziesz robić - moje myśli zawsze będą zTobą, amoje serce dopki jeszcze bije - będzie bić dla Ciebie.

Wybacz, że nigdy nie zdobyłam się naodwagę, aby Ci otym wszystkim powiedzieć. Mam straszny mętlik wgłowie isama nie wiem, czy chciałabym oczymś takim wiedzieć, gdybym była naTwoim miejscu. Bo miła jest świadomość, że istnieje natym świecie ktoś, kto kocha Cię nad życie. Ale świadomość tego, że tamta osoba cierpi zpowodu niespełnionej miłości - już nie jest taka miła. Także nie dziw się, że postanowiłam to wszystko zachować tylko dla siebie.

KOCHAM CIĘ. Tęsknię za Tobą. Myślę oTobie. Czekam... nie wiem naco. Chyba nacud. Czyżby wcałej mojej beznadziejności tkwiła ukryta gdzieś iskierka nadziei?

Teraz rzucam całe to wyznanie wświat, jak list wbutelce. Może trafi doCiebie?


Podziel się

Dodaj komentarz

Odmowa dostępu do Dodaj komentarze na blogu. Prosimy założyć konto.

Komentarze

 • Kwi 24 2015 o 07:59
  ...miłość, rzecz piękna i jak mi się wydaje "wymyślona" aby zachęcać gatunek to przekazywania genów... bywa jedna na całe życie, częściej potrafi dotknąć człowieka kilka razy ...czas powoduje że "płowieje", powoli wypala się i gdy nie jest spełniona przestaje boleć ...
  ...życzę aby wypłowiała jak najszybciej i aby przytrafiła Ci się nowa ...spełniona i życie znowu będzie piękne a pytanie po co żyć nie będzie już takie natrętne :-)
 • Kwi 24 2015 o 07:59
  Po co żyć ? ...to pytanie zadawane sobie nie tylko przez nieszczęśliwie zakochanych. To pytanie zadaje sobie człowiek od zarania swojego istnienia. Ten cud odnawiającego się na okrągło życia dopada każdego w chwilach refleksji najczęściej kiedy jest nam źle, na co dzień kiedy wszystko jakoś się toczy, wypieramy to pytanie bez odpowiedzi, bo tak na prawdę nikt jej nie zna ...chyba że przyjmiemy założenia którejś z religii, te nadają sens naszemu istnieniu czyniąc z niego etap przejściowy przed czymś co ma nas czekać po śmierci ...raj, piekło, inne wcielenie do wyboru i koloru ... ludzie bez wiary muszą sobie sami szukać celu swojego życia i odpowiedzieć na pytanie po co żyć ... a może taki cel nie istnieje, a sens polega na tym że trzeba po prostu żyć i przeżyć to życie jak najlepiej, powołać nowe i zapewnić mu jak najlepsze warunki to kontynuowania tego łańcucha istnień :-)
 • Kwi 23 2015 o 23:03
  Zdawałoby sie, że można to sobie wytłumaczyć i w ten sposób uniknąć cierpienia. Gdybyż tylko teoria pokrywała się z życiem...
 • Kwi 23 2015 o 20:39
  Po co żyć? Wielu ludzi mówi, że miłosc nie ma w sobie egoizmu... że miłosc to szczescie odczuwane z powodu drugiego człowieka.I kochajac pragniemy szczescia tej osoby.To nic, że bycie razem nie jest mozliwe. Cierpienie z tego powodu- to egoizm?

Ocena

Twoja ocena: 0
Wszystkie: 4 (1 głosy)

Tagi

milo