Język:

KaskaPulawska: Rytuał na pozbycie się pecha

Rytuał na pozbycie się pecha

Maj 22 2015 o 16:49
Czarownice i Magowie twierdzą że jest to niezawodny sposb na wyzbycie się pecha.

Nawet najwięksi racjonaliści przezywają zwątpienie i mocno chwieje się w osądach ich zdrowy rozsądek. Podświadomość szepcze często natrętnie że to ; pech nieszczęście ,zobaczysz nie powiedzie Ci się , to się nie uda itp.

Więc przystępujemy do pozbycia się pecha . Na białej kartce napisz sobie pozbywam się pecha , wyrzucam go z mego domu i pracy szkoły itp. wyrzucamy go z każdego pomieszczenia , gdzie kolwiek przebywamy. Bierzemy teraz starą butelkę z zamknięciem i stawiamy ją z gestem na serwetce na stole wkładamy do niej naszą kartkę z niepowodzeniami i pechem ,wlewamy odrobinę wody spirytusu i miodu , ten rytuał robimy wczesnym rankiem lub o płnocy, wspaniałym gestem zapraszamy tam naszego pecha na ucztę , wkładamy go delikatnie do butelki robiąc gest taki jak byśmy tam wsypywali jakiś proszek, jeżeli nie mamy butelki ze szczelnym zamknięciem, możemy ja zalakować woskiem.

Przy zamknietej butelce mwimy te słowa

-ODEJDZ PECHU ODEMNIE NA ZAWSZE I NIGDY JUŻ NIE WRACAJ DO MNIE SZCZESLIWEJ PODRZY, PLYŃ PŁYŃ AZ SIĘ ROZPŁYNIESZ I WIĘCEJ NAM JUŻ NIE BĘDZIESZ SZKODZIĆ


Butelkę tą wrzucamy do rzeki , lub zakopujemy ja w lesie , lecz najbezpieczniejszą podrżą dla pecha będzie woda w ktrej będzie się przyglądał i zapomni o nas . W nurtach rzeki może tam zobaczyć wiele ciekawych rzeczy i tam już pozostanie na zawsze. W ten sposb zaczynamy nasze nowe spokojne życie bez pecha.


Podziel się

Dodaj komentarz

Odmowa dostępu do Dodaj komentarze na blogu. Prosimy założyć konto.

Ocena

Twoja ocena: 0
Wszystkie: 0 (0 głosy)

Tagi