Język:

KaskaPulawska Blog

Wróżby

oznawanie przyszłości od lat fascynowało i intrygowało ludzi. Temat ten był wielokrotnie poruszany w czasach starożytnych, gdzie profesja wróżbity była traktowana bardzo wysoko, a ich przepowiednie były odbierane z wielką powagą. Możliwość poznawania tajemnic i dalszych losów pozwalała uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i w porę zapobiec tragedii. Pewnie niejedna osoba zastanawia się, czy rzeczywiście można odkryć przyszłość i dowiedzieć się, co może nas wkrótce spotkać? Czy jest to w ogólne możliwe?

 

Często kluczem do poznania swoich dalszych losów mogą się okazać różnego rodzaju wróżba. Jest to dość ciekawa metoda, mająca swe początki wiele tysięcy lat wstecz - czasem skuteczna, a czasem nie, która może wskazać nam zarys przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, bądź też pomóc w poznaniu samego siebie. Dostępne na naszej stronie wróżby online nie mogą stwierdzić jednoznacznie, co czeka Cię w przyszłości, jednak pozwolą nakierować przed Tobą obraz wydarzeń z przyszłości. Dają również dobry wgląd w obecną sytuację, pomagając znaleźć pewne spostrzeżenia obecnych zachowań, a także ostrzec przed różnymi niebezpieczeństwami. Mogą z nich korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni! Bez pomocy wróżki możesz samodzielnie i bez żadnych opłat wykonać dla siebie wróżbę

 

Dość rzadko spotykaną rzeczą są wróżby z tali kart anielskich. Nasz serwis posiada autorską, własną talię - jedyną taką w sieci, która niesie dla każdego miłe i motywujące przesłanie. Pozwalają one na otrzymanie pozytywnych i optymistycznych porad od osobistych opiekunów, dzięki którym możesz zrozumieć niemal każdy problem. Dodają one otuchy i nadziei, wskazując drogę do wyjścia z nieprzyjemnych sytuacji. Z pewnością dużym plusem tego działu jest fakt, że znajdują się tutaj wyłącznie darmowe narzędzia, przy pomocy których uzyskasz interpretacje niemal w taki sposób, jak od wróżbity, a otrzymane opisy są bardzo szczegółowe.

Możesz się trochę tym zdziwić, ale z wróżb nie korzystają wyłączne kobiety i czasem mężczyźni - przeważnie w starszym wieku, którzy po prostu potrzebują pomocy w wyjściu z kłopotów. Zdarza się, iż z takich usług znajdują użytek biznesmeni, politycy i osoby zajmujące wysokie stanowiska w hierarchii społecznej. Zazwyczaj największą popularnością cieszą się wróżby z kart tarota (w skład których wchodzą Małe i Wielkie Arkana). Ich uniwersalność i wszechstronne zastosowanie sprawa, że można z nich odczytać przesłanie niemal na każdy nurtujący problem, zarówno w starszych, jak i nowoczesnych dziedzinach życia. W przypadku korzystania z rozkładów tarota w internecie należy jednak pamiętać, że nie zaleca się ich używanie osobom niepełnoletnim, gdyż niektóre interpretacje mogą być trudne do zrozumienia, a poza tym obsługiwanie się tą talią wymaga sporego doświadczenia.

Pamiętaj jednak, że żadna wróżba nie jest wyrocznią na przyszłość, a jej interpretacja nie jest dla Ciebie żadnym wyrokiem. Ukazuje ona jedynie pewien wariant, propozycję, czy sugestię, która może Ci jedynie pomóc, ale nie rozwiąże za Ciebie problemu. Każdy z nas odpowiada za swoje życie, dlatego Twoja przyszłość zależy wyłącznie od Ciebie.


Rytuał na pozbycie się pecha

Czarownice i Magowie twierdzą że jest to niezawodny sposób na wyzbycie się pecha.

Nawet najwięksi racjonaliści przezywają  zwątpienie i mocno chwieje się w  osądach ich zdrowy rozsądek. Podświadomość  szepcze często natrętnie że to ; pech nieszczęście ,zobaczysz nie powiedzie Ci się , to się nie uda itp.

Więc przystępujemy do pozbycia się pecha . Na białej kartce napisz sobie pozbywam się pecha , wyrzucam go z mego domu i pracy szkoły itp. wyrzucamy go z każdego pomieszczenia , gdzie kolwiek przebywamy. Bierzemy teraz starą butelkę  z zamknięciem i stawiamy ją z gestem na serwetce na stole wkładamy do niej naszą kartkę z niepowodzeniami i pechem ,wlewamy odrobinę wody spirytusu  i miodu , ten rytuał robimy wczesnym rankiem lub o północy, wspaniałym gestem zapraszamy tam naszego pecha na ucztę , wkładamy go delikatnie do butelki robiąc gest taki jak byśmy tam wsypywali jakiś  proszek, jeżeli nie mamy butelki ze szczelnym zamknięciem, możemy ja zalakować woskiem.

Przy zamknietej butelce mówimy te słowa

-ODEJDZ PECHU ODEMNIE NA ZAWSZE I NIGDY JUŻ NIE WRACAJ DO MNIE SZCZESLIWEJ PODRÓZY, PLYŃ PŁYŃ AZ SIĘ ROZPŁYNIESZ I WIĘCEJ NAM JUŻ NIE BĘDZIESZ SZKODZIĆ

 

Butelkę tą wrzucamy do rzeki , lub zakopujemy ja w lesie , lecz najbezpieczniejszą podróżą dla pecha będzie woda w której będzie się przyglądał i zapomni o nas . W nurtach rzeki może tam zobaczyć wiele ciekawych rzeczy i tam już pozostanie na zawsze. W ten sposób zaczynamy nasze nowe spokojne życie bez pecha.Nawigator tagów